Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic refrigeration group"
More about company »

Marketingo vadybininkas (-ė)

500–650 Eur
Kaunas - UAB "Baltic refrigeration group"

Darbo pobūdis

Ieškome marketingo specialisto, galinčio kurti, pritaikyti, sekti ir optimizuoti visas marketingo priemones:
  • Reklaminių žinučių kūrimas;
  • Reklamos maketavimas;
  • Naujienlaiškių ruošimas;
  • Kontekstinės reklamos kūrimas;
  • Kitų reklamos priemonių įgyvendinimas;
  • Rinkodaros strategijos įgyvendinimas;
  • Rinkodaros projektų vykdymas, efektyvumo analizavimas bei pasiūlymų efektyvumui didinti teikimas;

Reikalavimai

  • Patirtis panašioje pozicijoje ne mažiau kaip 1 metai;
  • Gebėjimas dėstyti mintis raštu, kurti aprašymus;
  • Maketavimo pagrindai (PhotoShop, Illustrator, InDesign ar pan.), dizaino pojūtis;
  • Gebėjimas orientuotis informacijoje;
  • Kruopštumas, analitiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą augančioje ir stabilioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Įdomų, ilgalaikį, su karjeros perspektyvom darbą, draugišką ir profesionalų kolektyvą, gerus tarpusavio santykius;
  • Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

500–650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

BRGroup - tai didmeninė kompanija, tiekianti medžiagas pramoniniam ir komerciniam šaldymui. Mūsų tiekiami produktai, šaldymo agentai, tepalai, komponentės bei šaldymo ir kondicionavimo įranga.
Įmonėje vid. atlyginimas 1452€
79% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)