UAB „Domus Decora Group“

Marketingo vadybininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Domus Decora Group“

Darbo pobūdis

Įsivaizduok save:
  • Fantastiškame kolektyve;
  • „Greitoje“ ir motyvuojančioje darbo aplinkoje;
  • Atsakingą už įmonės įvaizdį;
  • Kuruojantį kūrybingus, įkvepiančius, prekybą skatinančius projektus;
  • Pristatantį inovatyvias, rinkoje analogų neturinčias naujienas;
  • Dirbantį tarptautinėse parodose, vykdanį projektus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Tu:
INICIATYVI (US): puiku, jei gali atlikti pavestas užduotis, bet dar geriau, jei moki pastebėti dar neįvardinta galimybę, pateikti variantus, bei ją įgyvendinti;
SKAIČIAI- TAVO ĮRANKIS: Google analytics, PPC bei kiti statistiniai duomenys yra pagrindas priimant sprendimus, o biudžeto valdymas nesukelia streso;
KŪRYBIŠKA (AS)- šviežios idėjos, naujausios technologijos, smalsumas analizuojant naujausius trendus ir platformas Tave įkvepia, o rutina ir įpročiai nėra tavo komforto zona;
SOCIALINIAI TINKLAI- TAVO ARKLIUKAS: „postinti“ tikrai nereikės, tačiau suvokti, kaip veikia sistema, kur rasti TG, ir jiems pasiūlyti reikiamą turinį- būtina;
ATSAKINGA (AS)- nebijai priimti sprendimo bei atsakomybės, remdamasi (s) faktais ir skaičiais;
KOMUNIKACIJOS GURU. Būti prekinio ženklo advokatu, generuoti idėjas, komunikuoti komandoje siekiant bendro tikslo neįmanoma, neturint gerų kalbos įgūdžių- sparnuotas žodis, tiksli idėjos išraiška pasiekia tikslą, sukuria nuotaiką ir santykį.
TROKŠTI TOBULĖTI, mokytis ir augti kartu su įmone- SKAMBINK DABAR .

Įmonė siūlo

  • patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
  • profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Didžiuojamės, kad esame tarptautinės MZURI GROUP šeimos nariai. Jau 15 metų vystome savo veiklą bei esame subūrę šiuolaikišką ekspertų komandą.
Jei Jūs ieškote erdvės profesiniam augimui, žavitės dinamiška darbo aplinka, patinka pokyčiai, o ambicingumas, atsakingumas ir lankstumas yra stipriosios Jūsų savybės - kviečiame prisijungti prie mūsų šaunios komandos!
informacija apie UAB „Domus Decora Group“
1850 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1387 €
25% uždirba 1387-1583 €
25% uždirba 1583-2037 €
25% uždirba nuo 2037 €