Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Rubisolis“

Marketingo vadybininkas (-ė)

700-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Rubisolis“

Darbo pobūdis

Marketingo skyriuje du darbuotojai. Geranoriškas profesionalus vadovas ir super vadybininkas (šiuo metu ieškomas).

Jei Tavo akys dega, nenustoji domėtis rinkodaros tendencijomis, naujienomis, jei esi pasiruošęs naujiems, labai įdomiems iššūkiams, nedelsiant rašyk mums ir tapk Rubisolio komandos dalimi!

  • Įmonės internetinių puslapių, socialinių tinklų turinio kūrimas ir administravimas;
  • Katalogų, prezentacijų, kitos vizualinės medžiagos kūrimas ir valdymas;
  • Rinkos analizė, įžvalgų teikimas, naujų rinkodaros priemonių iniciavimas;
  • Pagalba kuriant ir įgyvendinant rinkodaros ir komunikacijos planus.
  • Darbas komandoje, gebėjimas komunikuoti su kitais skyriais, partneriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant su vaizdo apdorojimo programomis (Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator ar kt.);
  • Gebėjimas generuoti naujas idėjas, kūrybiškumas ir pozityvumas;
  • Noras mokytis, keistis ir augti;
  • Drąsa klysti.

Privalumai:
  • Patirtis kuriant kokybišką turinį Facebook, Linkedin, IG;
  • Patirtis dirbant su vaizdo apdorojimo programomis (Premier Pro, Indesign);
  • Skaitmeninės rinkodaros įrankių (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads Manager) naudojimo patirtis

Įmonė siūlo

  • Darbą besiplečiančioje, patikimoje kompanijoje;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas;
  • Kūrybingų, motyvuotų ir profesionalių kolegų komandą;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes;

Galimybę derinti darbą su studijomis, galimas dalinis užimtumas.

Mūsų įmonėje darbuotojas yra labai vertinamas. Ieškome "savo" žmogaus. Stengiamės suteikti pačias geriausias sąlygas save realizuoti ir užsidirbti, tačiau ieškome kolegos, kuriam materialūs dalykai nėra patys svarbiausi.

Laukiame Tavo CV ir nekantraujame kibti į naujus, labai įdomius projektus kartu!
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
Su galimybe didėti.

UAB “Rubisolis” – kompanija, prekiaujanti patalpų mikroklimato įranga (šildymo, vėsinimo, oro gerinimo ir išmanaus valdymo). Pagrindinis siekis – užtikrinti tiek individualiam, tiek profesionaliam vartotojui galimybę turėti puikų patalpų mikroklimatą.
informacija apie UAB „Rubisolis“
23
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.