Altamedica

Marketingo vadybininkas (-ė)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Altamedica

Darbo pobūdis

  • Internetinio puslapio ir el.parduotuvės administravimas, naujų produktų kėlimas, informacijos atnaujinimas, pirkėjų konsultavimas;
  • Aktyvus naujų marketinginių veiksmų, akcijų, idėjų generavimas, siūlymas ir įgyvendinimas;
  • Skaitmeninės rinkodaros kampanijų organizavimas, Google AdWords reklamos kūrimas bei koordinavimas;
  • Reklamos biudžetų planavimas, kontrolė;
  • Rinkos/konkurentų aplinkos stebėjimas ir analizė, dalyvavimas kuriant įmonės marketingo strategiją;
  • Reklaminės medžiagos kūrimas bendraujant su dizaineriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis internetinės prekybos srityje;
  • Patirtis dirbant su Wordpress turinio valdymo sistemomis;
  • Patirtis dirbant su Google AdWords ir Google Analytics;
  • SEO principų išmanymas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Savarankiškumas, dėmesys detalėms, iniciatyvumas ir kūrybingumas tau yra nesvetimi;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai – Excel, Adobe Photoshop.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Specialios nuolaidas Tau ir Tavo šeimos nariams, įmonės teikiamoms paslaugoms (kraujo tyrimai, gydytojų konsultacijos, Grožio procedūros).
  • Darbą intensyviai augančioje ir nuolat tobulėti siekiančioje įmonėje;
  • Įdomūs projektai profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir įgytų žinių.
Altamedica

Altamedica

Altamedica klinikų tinklas - Jūsų sveikatos ir geros savijautos ekspertai jau daugiau nei 20 metų. Siekdami kuo geriau rūpintis Jūsų sveikata, savo pacientams siūlome šiuolaikinės medicinos diagnostikos priemones ligoms išaiškinti, pasitelkėme laboratorijos profesionalų kolektyvą. Tačiau net kai mokslo pažanga atveria naujas ligų diagnostikos galimybes, mums, medikams, vis svarbesnis tampa nuoširdaus tarpusavio santykio tarp gydytojo ir paciento kūrimas ir atviras bendravimas.
informacija apie Altamedica
2273 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
230
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1449 €
25% uždirba 1449-2023 €
25% uždirba 2023-2716 €
25% uždirba nuo 2716 €