Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Marketingo vadybininkas (-ė)

Nuo 960 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

  • Rinkos stebėjimas ir analizavimas;
  • Reklaminių projektų planavimas, organizavimas, vykdymas;
  • Pardavimo skatinimo akcijų inicijavimas;
  • Reklamos biudžetų ruošimas, vykdymas;
  • Adobe paketo valdymas: Photoshop, Illustrator, Corel draw.
  • Derybos su reklamos gamintojais ir partneriais.

Darbo vieta - Mažeikiuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina marketingo, vadybos arba dizaino srityje);
  • Internetinės rinkodaros išmanymas;
  • Darbo patirtis rinkodaros srityje;
  • Kūrybiškumas, inovatyvumas, pozityvumas, iniciatyvumas, organizuotumas;
  • Privalumas -In design programa.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, nuo asmeninių sugebėjimų ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Kvalifikacijos ir tobulėjimo galimybes;
  • Aktyvų dalyvavimą ,,užklasinėje“ veikloje.

Tapkite ambicingos, profesionalios komandos nariu ir prisijunkite prie didelių tikslų įgyvendinimo.
Jei susidomėjote siūlomomis pareigomis bei atitinkate keliamus reikalavimus, siųskite gyvenimo aprašymą (CV).

Atlyginimas

Nuo 960 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Įmonės reklamos kūrimas. Leidinių ruošimas, maketavimas.