Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HOLECTRON
More about company »

Marketingo vadybininkas (-ė)

Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • produktų ir jų marketinginės informacijos pateikimas įmonės puslapiuose;
  • marketinginių priemonių ruošimas (katalogai, brošiūros ir pan.);
  • informacijos apie produktus surinkimas ir sisteminimas;
  • marketinginės informacijos platinimo organizavimas;

Reikalavimai

  • bent 1 metų patirtis dirbant rinkodaros srityje su įvairiais projektais;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • darbo įgūdžiai su Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop programomis (būtų privalumas);
  • geri MS Excel darbo įgūdžiai (privalumas);
  • geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu B2 lygis);
  • žingeidumas, kūrybiškas, pozityvus mąstymas.

Mes jums siūlome

  • dirbsi įdomų ir kūrybingą darbą sparčiai augančioje marketingo bei produktų kūrimo komandoje;
  • gausi kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • turėsi puikią galimybę kilti karjeros laiptais;
  • galėsi realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant.
  • įdomų darbą jaunatviškame kolektyve;
  • malonią ir jaukią atmosfera visiškai naujame ofise;
HOLECTRON

HOLECTRON

HOELCTRON jau 11 metų projektuoja ir gamina aukščiausio lygio apšvietimo produktus ir sistemas. Netik Lietuvoje, bet ir užsienyje vertinami dėl savo kokybės įvairių sričių apšvietimo specialistų.
Informacija apie HOLECTRON
1296 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 903 €
25% uždirba 903-1128 €
25% uždirba 1128-1398 €
25% uždirba nuo 1398 €
Vadovas: Andrius Bieluckas