UAB „Florinus“

Marketingo vadybininkas (-ė)

450-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

marketingo strategijos kūrimas, plėtojimas ir įgyvendinimas;
marketingui reikalingo biudžeto planavimas;
prekės ženklo žinomumo didinimas;
socialinių tinklų administravimas, analizavimas;
naujienlaiškių kūrimas;
prekių talpinimas į internetinę parduotuvę;
reklaminės medžiagos kūrimas, reklamos kanalų paieška;
rinkodaros efektyvumo stebėsena;
vientisos vidinės ir išorinės komunikacijos organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

išsilavinimas rinkodaros, komunikacijos, reklamos srityje (gali būti paskutinių kursų studentas);
gebėjimas dirbti kompiuterinėmis programomis;
iniciatyvumas, atidumas, kruopštumas;
gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
gebėjimas priimti sprendimus;
analitinis mąstymas.

Įmonė siūlo

draugiškus ir linksmus kolegas bei gerą darbo atmosferą :)!
itin įdomų, nemonotonišką darbą kurio metu nuolatos tobulėsite ir įgysite naujų žinių;
karjeros perspektyvas.

Taip pat priimtumėme ir praktikantus apskaitos, marketingo, vadybos srityse.

Atlyginimas

450-600 €/mėn. į rankas

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė teikia investicinias ir jų priežiūros bei saugojimo paslaugas. UAB Florinus vykdo valiutų keitimo operacijas, užsiima prekyba investiciniais tauriaisiais metalais (investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio) luitais bei monetomis, taip pat investiciniais brangakmeniais (briliantais, smaragdais, safyrais ir rubinais), kolekcinių monetų sertifikavimo paslaugomis, individualių seifų nuoma ir pardavimų. Taip pat ID kortelių, pasų galiojimo patikrinimo sistemomis. UAB Florinus yra tarptautinė Lietuvoje lyderiaujanti investicinių paslaugų įmonė siūlanti aukščiausios kokybės produkciją, paslaugas bei profesionalias konsultacijas.
informacija apie UAB „Florinus“
2025 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.