Girteka įmonių grupė

Marketingo vadybininkas (-ė) (su rusų kalba)

Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Job description

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Šiuo metu ieškome Marketingo vadybininko (-ės) prisijungti prie mūsų komandos ir prisidėti prie Girteka Logistics istorijos kūrimo.

Darbo aprašymas:

  • Socialinių tinklų priežiūra ir valdymas (Facebook, Instagram, VKontakte, Youtube)
  • Reklamos socialiniuose tinkluose kampanijų kūrimas ir valdymas (rusų kalba)
  • Paieškos platformų reklamos kuravimas (Google/Yandex Ads)
  • Tinklalapio administravimas
  • Vaizdinės ir tekstinės komunikacijos turinio kūrimas
  • Duomenų analizė bei darbų optimizavimas
  • Bendradarbiavimas su išorinėmis reklamos agentūromis
  • Vaizdo projektų įgyvendinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros ar panašioje srityje
  • Puikios rusų bei lietuvių kalbų žinios tiek žodžiu, tiek raštu yra būtinos
  • Ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis rinkodaros srityje
  • Darbo su skaitmeninės rinkodaros įrankiais patirtis
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Puikūs bendravimo ir teksto kūrimo įgūdžiai
  • Reklaminės medžiagos kūrimo ir maketavimo patirtis būtų didelis privalumas
  • Anglų kalbos žinios būtų privalumas

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą darbą Europoje lyderiaujančioje transporto įmonių grupėje
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi
  • Laisvę inicijuoti pokyčius ir priimti sprendimus;
  • Mėnesinį bazinį atlyginimą: nuo 1600 Eur iki 2500 Eur (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams. Galimos derybos su stipriais kandidatais.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/
See all ads of this company (66)