UAB „Florinus“

Marketingo vadybininkas (-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

Reklaminės medžiagos kūrimas;
Tinklapio priežiūra, prekių talpinimas į internetinę parduotuvę;
Marketingui reikalingo biudžeto planavimas;
Prekės ženklo žinomumo didinimas;
Naujienlaiškių kūrimas;
Marketingo strategijos kūrimas, plėtojimas ir įgyvendinimas;
Darbas su socialiniais tinklais;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (vadybos, rinkodaros ir pan.);
Orientacija į rezultatus, geri laiko planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Marketingo išmanymas;
Socialinių tinklų išmanymas;
Kruopštumas, atsakingumas;
Puikios lietuvių žinios žodžiu ir raštu;
Gebėjimas dirbti kompiuterinėmis programomis;

Tikimės, kad Tu:
Nori ir gali būti komandos dalimi, kuri rūpinsis gera atmosfera darbe, kaip namuose.
Gebi vertinti tekstų sklandumą bei vizualios medžiagos kokybę;
Sutinki su požiūriu, kad marketingas turi duoti rezultatų, ir nėra daromas, tik dėl to, kad gražu ar faina;

Darbui reikalingas priemones (kompiuteris, visi reikalingi rekvizitai kūrybai);
Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
0% rutinos;
Tobulėjimo galimybes;
Draugišką kolektyvą;
Iššūkius ir naujas galimybes;

Taip pat priimtumėme ir praktikantus apskaitos, marketingo, vadybos srityse.

Vertiname kiekvieną darbuotoją ir suteikiame jam įvairias galimybes augti bei tobulėti. Paprastumas, Draugiškumas ir Profesionalumas yra vertybės, kurios mums yra svarbios. Kuriame šiltą ir patikimą atmosferą komandoje, todėl siūlysime jums įsitraukti į vidinius renginius ir iniciatyvas.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos kompetencijos.

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė teikia investicinias ir jų priežiūros bei saugojimo paslaugas. UAB Florinus vykdo valiutų keitimo operacijas, užsiima prekyba investiciniais tauriaisiais metalais (investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio) luitais bei monetomis, taip pat investiciniais brangakmeniais (briliantais, smaragdais, safyrais ir rubinais), kolekcinių monetų sertifikavimo paslaugomis, individualių seifų nuoma ir pardavimų. Taip pat ID kortelių, pasų galiojimo patikrinimo sistemomis. UAB Florinus yra tarptautinė Lietuvoje lyderiaujanti investicinių paslaugų įmonė siūlanti aukščiausios kokybės produkciją, paslaugas bei profesionalias konsultacijas.
informacija apie UAB „Florinus“
2025 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.