Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kadabra“

Marketingo vadybininkas - marketingo vadovas

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kadabra“

Darbo pobūdis

  • aktyvus dalyvavimas marketingo strategijos kūrime,
  • marketingo strategijos įgyvendinimas,
  • nestandartinių įdėjų generavimas,
  • pardavimo programų kūrimas bei įgyvendinimas, administravimas ir kontrolė,
  • bendravimas su reklamos agentūromis,
  • įmonės skaitmeninių kanalų priežiūra

Reikalavimai

  • kūrybiškumas, nestandartinis mastymas
  • marketinginio darbo patirtis prekyboje ne mažiau nei 2 metai,
  • aukštasis išsilavinimas (marketingo specializacija),
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų k.),
  • aukštas atsakomybės ir vidinės motyvacijos darbui lygis,
PIRMENYBĘ TEIKIAME TURINTIEMS PATIRTIEMS BET JEI ĮRODYSI KAD LAISVALAIKIO PRODUKTŲ RINKA YRA TA VIETA, KURĮ PADĖS ATSIVERTI KŪRYBINIAMS KLODAMS - LAUKIAME !

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą su neapribojančiais produktais, leidžiantį išlaisvinti kūrybiškumą
  • visas socialines garantijas,
  • konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą,
  • geras darbo sąlygas,
  • karjeros galimybes.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas

Dinamiška ir jaunatviška stalo žaidimais, galvosūkiais, radio bangomis valdomais modeliais bei kitomis laisvalaikio prekėmis Pabaltijyje prekiaujanti įmonė darbui Kaune ieško marketingisto.
informacija apie UAB „Kadabra“
890 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-791 €
25% uždirba 791-1055 €
25% uždirba nuo 1055 €