Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

MARKETINGO VADYBININKAS (pakuočių ženklinimo specializacija)

Vilnius - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Atlikti užduotis, susijusias su pakuotėmis: suderinti informaciją iš suinteresuotų pusių, pasitvirtinti spaudos maketus, suderinti spaudos failus su spaustuve, dalyvauti spaudos priėmime.
  • Derinti dizaino, spaudos darbus, specifikacijas, terminus su išorės organizacijomis.
  • Organizuoti muliažinių pakuočių gamybą, pakuočių ženklinimo vertimus reikiamomis kalbomis.
  • Išsiųsti produktų pavyzdžius klientams.
  • Dalyvauti naujų produktų kūrimo procese kaip idėjų generatorius, nuomonės formuotojas ir Marketingo tarnybos narys.
  • Suvesti elektroninius užsakymus, reklaminių sąskaitų duomenis į apskaitos programas.

Reikalavimai

  • Pageidautina aukštasis išsilavinimas (marketingo, verslo administravimo srityje, gali būti paskutiniųjų kursų studentas).
  • Gebėjimas vystyti tarpfunkcinį bendradarbiavimą, remti pokyčius ir organizacijos pažangą, savarankiškai vykdyti užduotis, stiprus atsakomybės jausmas, darbas komandoje ir finansinis raštingumas.
  • Vairuotojo pažymėjimas, geri praktinio vairavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes.
Galimybę mokytis ir augti, dirbant su profesionalais, įgyti darbo patirties įdomioje veiklos srityje.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau neidarbuotojų komandą.
informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1591 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
860
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 895 €
25% uždirba 895-1296 €
25% uždirba 1296-1945 €
25% uždirba nuo 1945 €