Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Restoranų grupė  FORTAS"
More about company »

Marketingo vadybininkas

Vilnius - UAB "Restoranų grupė FORTAS"

Darbo pobūdis

Dalyvavimas kuriant ir palaikant marketingo strategiją;
Prekės ženklo įvaizdžio plėtojimas ir žinomumo didinimas;
Marketingo projektų iniciavimas ir įgyvendinimas;
Rinkos, vartotojų ir pardavimų stebėjimas ir reagavimas į pokyčius;
Rėmimo veiksmų įgyvendinimas;
Renginių organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketingo, komunikacijos srityse);
Panašaus darbo patirtis;
Puikūs planavimo, organizavimo, derybų įgūdžiai;
Anglų, rusų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

Dinamišką darbą nuolat augančioje įmonėje;
Reikalingas darbo priemones;
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Restoranų grupė FORTAS"

Pirmasis Lietuvoje greitojo maisto japonų restoranų tinklas “Sushi Express” duris atvėrė dar 2009 m. pabaigoje ir atnešė sušių madą į šį regioną. Šiuo metu „Sushi Express“ restoranų tinklui priklauso net 20 restoranų, 8 Vilniuje, 7 Kaune, 2 Klaipėdoje, 1 Panevėžyje ir 4 Rygoje.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Informacija apie UAB "Restoranų grupė FORTAS"
862 €
Vid. atlyginimas bruto
332
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 441 €
25% uždirba 441-745 €
25% uždirba 745-1115 €
25% uždirba nuo 1115 €
Vadovas: Valdas Meržvinskas