Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Karuselle"
More about company »

Marketingo vadybininkas

600–1000 Eur
Vilnius - UAB "Karuselle"

Darbo pobūdis

Ieškome marketingo specialisto. Darbo pobūdis:
  • internetinės prekybos vystymas;
  • www.Karuselle.com turinio administravimas (prekių/nuotraukų ikėlimas, prekių priskyrimas temoms, tekstų/vertimų koregavimas, naujienlaiškių suformavimas ir siuntimas);
  • Karuselle FB, IN paskyros vystymas reklaminiais tikslais (ads'u kūrimas, rezultatų analizavimas, analitinių įrankių valdymas);
  • Karuselle FB, IN paskyros turinio kūrimas (nuotraukų paruošimas/retušavimas ir įkėlimas, tekstų rašymas);

Reikalavimai

  • 1m patirtis administruojant internetinės prekybos platformą;
  • 1m patirtis vystant socialinius tinklus (FB, IN), kuriant turinį bei reklamas;
  • 2m patirtis dirbant su Photoshop programa;
  • FB ads'u išmanymas, jų analizavimo įrankių mokėjimas;
  • Google analitics išmanymas;
  • puiki anglų kalba;
  • stiliaus ir mados mėgimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • terminuotą darbo sutartį;

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

Internetinė prekyba dėvėtais, vardiniais moteriškais ir vyriškais rūbais, avalyne, aksesuarais ir papuošalais.
www.karuselle.com