Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELDK“
More about company »

Marketingo vadybininkas

Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

  • Įmonės profesionalios kosmetikos internetinės parduotuvės skaitmeninės rinkodaros veiksmai, pardavimų skatinimas, potencialių pirkėjų srauto didinimas, viso turinio ruošimas ir jo talpinimas (administravimas).
  • Marketinginių veiksmų susijusių su pardavimų didinimu planavimas ir vykdymas;
  • Paslaugų, produktų reklaminės medžiagos ruošimas, POS proceso (gamyba) organizavimas;
  • Paslaugų ir produktų rinkodarai skirtos tekstinės medžiagos kūrimas;
  • Paslaugų ir produktų rinkodarai skirtos vizualinės medžiagos kūrimas;
  • Pagalba Era Esthetic Aesthetic and Medical Company produktų skyriui.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas verslo vadybos, rinkodaros arba komunikacijos srityje;
  • Ne mažiau nei vienerių metų patirtis dirbant rinkodaros srityje;
  • Patirtis administruojant Facebook, Instagram ir YouTube socialinių tinklų paskyras;
  • Patirtis administruojant produktų elektroninę parduotuvę. Privalumas mokėjimas dirbti su OpenCart administravimo sistema.
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kūrybingumas, iniciatyvumas, atsakingumas, dėmesys detalėms.

Mes jums siūlome

Mes siūlome
  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus, dirbti savarankiškai ir inicijuoti naujoves;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 10 metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.