Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Marketingo vadybininkas

Vilnius - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Darbas su reklamos ir media agentūromis, internetinių puslapių priežiūra, turinio valdymas ir priežiūra (keitimas, pildymas, kūrimas), naujų e-rinkodaros sprendimų iniciavimas ir įgyvendinimas, prisidėjimas prie įgyvendinamų marketingo projektų ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (marketingo srityje – privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis – didelis privalumas;
  • Geros IT žinios (projektų valdymas - privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Komunikabilumas, kūrybiškumas, geranoriškumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir savarankišką darbą, profesinių ambicijų realizavimo galimybes, darbui reikalingas priemones, konkurencingą atlygį.

Mūsų klientei – nekilnojamojo turto plėtros bendrovei, plėtojančiai gyvenamosios ir komercinės paskirties objektus, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas Marketingo vadybininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Asta.