Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kaita Group“

Marketingo asistentas

1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Kaita Group“

Darbo pobūdis

Už ką būsi atsakingas?

  • Pagalba Marketingo skyriaus kolegoms įgyvendinant projektų kampanijas Lietuvoje ir užsienyje;
  • Plėtojamų projektų internetinių puslapių administravimas;
  • Socialinių tinklų komunikacija;
  • Užduočių formavimas partneriams;
  • Marketingo skyriaus sąskaitų ir sutarčių administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ko mes ieškome?

  • Bendražygio, kuriam motyvacija ir kruopštumas yra įgimtos savybės;
  • Kolegos, kurio kūrybiškumas neapsiriboja Paulo Coelho knygų citavimu, o socialinių tinklų įrašai yra kasdienybė;
  • Specialisto, kuris žino, kad CPC, BTL, CTR, TRP yra ne cheminės jungtys;
  • Šviesaus proto, kuris sėmėsi ar vis dar semiasi aukštojo mokslo žinių rinkodaros, vadybos ar komunikacijos srityse;
  • Kolegos, kuris turi patirties NT sektoriuje (privalumas).

Mes Tau siūlome visas priemones, ką gali pasiūlyti ir kiti, bet papildomai:

  • Jaunatvišką, veržlų kolektyvą, kuris žino, ne tik kaip siekti rezultatų, bet ir puikiai švęsti pergales;
  • NT srities draugiškus kolegas profesionalus, kurių visada galėsi paprašyti pagalbos nesibeldžiant į duris;
  • Neribotas tobulėjimo galimybes ir laisvę kuriant bei įgyvendinant nestandartines idėjas, kurias galbūt iki šiol slėpei stalčiuose.

Atlyginimas

1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„KAITA Group“ – nekilnojamojo turto plėtros kompanija, sėkmingai įgyvendinusi jau 15 gyvenamųjų ir komercinių projektų Vilniaus mieste bei valdanti didžiausią būstų nuomos portfelį Lietuvoje – net 550 turtinių vienetų. Įmonė jau kelis metus iš eilės patenka tarp didžiausių NT plėtotojų Lietuvoje. Artimiausiems metams sudėliotos 42 mln. eurų investicijos projektams Vilniuje. Skaičiuodami sėkmingą patirtį Lietuvoje, išskirtinius projektus ir ambicingus tikslus siekiame įgyvendinti užsienio rinkose.
informacija apie UAB „Kaita Group“
3777 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.