UAB „AKIS Technologies“

Marketingo vadybininkas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AKIS Technologies“

Darbo pobūdis

  • Socialinių tinklų priežiūra ir valdymas (Facebook, LinkedIn) anglų kalba;
  • Reklamos socialiniuose tinkluose kampanijų kūrimas ir valdymas anglų kalba;
  • Paieškos platformų reklamos kuravimas (Google Ads);
  • Tinklalapio turinio administravimas;
  • Vaizdinės ir tekstinės turinio kūrimas (brošiura);
  • Nauju partnerių ir klientų pritraukimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikios anglų bei lietuvių kalbų žinios tiek žodžiu, tiek raštu yra būtinos;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir teksto kūrimo įgūdžiai;
  • Reklaminės medžiagos kūrimo ir maketavimo patirtis būtų didelis privalumas;
  • Rusų kalbos žinios būtų privalumas.

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • Laisvę inicijuoti pokyčius ir priimti sprendimus.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB “AKIS Technologies” gamina ir parduoda savo produkciją – eilės valdymo, švieslenčių degalinėms, objektų lankymo, praėjimo kontrolės, iškvietimo, signalizacijos, transporto srautų valdymo ir kitus automatizavimo sprendimus. Turime ilgalaikę patirtį pardavimuose užsienio rinkose. Mūsų produkciją žinoma Europoje, artimojoje Azijoje, Afrikoje.

Kontaktai:
tel.85 216 3652
ep.paštas:
informacija apie UAB „AKIS Technologies“
2073 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.