Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Recon Modul"
More about company »

Marketingo vadybininkas

Visaginas - UAB "Recon Modul"

Darbo pobūdis

Laukiame kolegos, kuri(-s):
  • įgyvendins marketingo projektus;
  • rinks ir sistemins informaciją apie gaminamus produktus;
  • ruoš marketingines priemones (katalogūs, brošiūras, prezentacijas ir t.t.);
  • rūpinsis komunikacija ir darbdavio įvaizdžiu;
  • kurs, vystys ir organizuos marketinginės informacijos platinimą.

Reikalavimai

Tikimės, kad:
  • esi kupina(-s) energijos ir pozityvumo;
  • pasižymi organizuotumu, atsakingumu, kūrybiškumu;
  • bendrauji lietuvių, rusų ir anglų kalbomis;
  • turi sėkmingos patirties marketinge.

Mes jums siūlome

  • prisidėti prie įmonės organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • laiku mokamą, konkurencingą atlyginimą;
  • dinamišką darbo pobūdį;
  • nuolatinį tobulėjimą ir kompetencijų kėlimą;
  • jaukų biurą, kuriame galėsite vaišintis kava, arbata.

Recon – ambicinga, veržli įmonė, palaipsniui auganti su ilgametę pasaulinę statybos praktiką turinčių specialistų komanda. Nuolat optimizuojanti statybos procesus, diegianti naujoves, kurios sumažina kaštus ir trumpina statybos laiką bei gerina kokybę.
Informacija apie UAB "Recon Modul"
793 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 462 €
25% uždirba 462-759 €
25% uždirba 759-963 €
25% uždirba nuo 963 €
Vadovas: Genadijus Ščerbukas