CVB client

Marketingo vadybininkė (-as)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „APEX LT“

Darbo pobūdis

Skelbimų tekstų rašymas ir vertimas į įvairias kalbas
Skelbimų talpinimas tarptautinėse lentos
Socialiniuose tinkluose priežiūra ir valdymas, Facebook, Linkedin, Instagram
Web tinklalapių turinio administravimas ir kūrimo valdymas
Marketinginių veiksmų planavimas bei įgyvendinimas

Reikalavimai

Darbo patirtis internetinės rinkodaros srityje
Darbo patirtis su kompiuteriu, informacijos paieška
Patirtis kuriant ir administruojant Facebook Ads kampanijas - privalumas
Patirtis valdant Facebook ir Instagram socialinius tinklus ir kuriant jiems turinį (Linkedin, Youtube privalumas)
Rusų / anglų kalbos žinios B2 lygiu. ( raštu), teksto vertimo prakt

Mes jums siūlome

Namų jaukumą spinduliuojanti darbo aplinka
Lankstus darbo laikas ir galimybė dirbti namuose
Darbą tarptautinėje įmonėje, galimybes profesiniam tobulėjimui ne tik savo srityje bei Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mąstu, tuo pačiu plečiant profesines žinias globaliai
Fiksuotą darbo užmokestį su galimybe didėti - priklausomai nuo darbo našumo

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB „APEX LT“

Mes atstovaujame Vokietijos bendrovė Baltijos šalyse, kurios pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba ir elektroninė komercija
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „APEX LT“
2
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2014 m.