Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kempinski Hotel Cathedral Square
More about company »

Masažistas - kineziterapeutas

Vilnius - Kempinski Hotel Cathedral Square

Darbo pobūdis

SPA procedūrų konsultavimas ir teikimas klientams;
Kūno ir veido procedūrų atlikimas;
Masažai.

Reikalavimai

Anglų kalbos įgūdžiai;
Atitinkamas išsilavinimas;
Darbo patirtis;
Malonus bendravimas su klientais;
Mokėjimas dirbti komandoje;
Paslaugumas, mandangumas, darbštumas.

Privalumai:
Darbo patirtis užsienyje;
Spa procedūrų ir produktų išmanymas.

Mes jums siūlome

Mokymus pagal "Kempinski the SPA" prekinio ženklo standartus;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
Priedus prie atlyginimo, bei motyvacinę sistemą.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

"Kempinski" viešbučiai priklauso vienam iš seniausių Europoje
prabangių viešbučių tinklų, įkurtų 1897 m. Berlyne, Vokietijoje.
Įspūdingai viešbučių "Kempinski" kolekcijai priklauso istoriniai architektūros
objektai, unikalūs kurortų viešbučių kompleksai bei miesto ritmui
pritaikyti viešbučiai Europoje, Viduriniuose Rytuose, Afrikoje bei
Azijoje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1028€
27% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)