Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SPA Shanti“
More about company »

Masažuotoja (-as) - kineziterapeutė (-as)

450-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SPA Shanti“

Darbo pobūdis

o Ajurvedinių masažų, procedūrų atlikimas;
o Darbo vietos priežiūra.

Reikalavimai

o Medicininis (kineziterapiautas) išsilavinimas būtų privalumas;
o Sveikos gyvensenos praktikas ir nuolatinis domėjimasis sveikata, ajurvedos žinios;
o Ajurvedinių viso kūno masažų kursų baigimo sertifikatai būtų privalumas Keralos, Vata/Pita/Kapha masažai (SPA SHANTI mokyklos ir Dariaus Kaunecko kursai);
o Gebėjimas bendrauti su klientais;
o Galimybė dirbti savaitgaliais, vakarais pagal numatytą grafiką.

Privalumai:
o Masažuotojo darbo patirtis;

Mes jums siūlome

Darbą profesionaliai suformuotoje komandoje;
Galimybę kelti savo kvalifikaciją nuo masažuotojuo iki masažo meistro;
Darbuotojai papildomai skatinami pagal asmeninį ir bendrą indėlį prisidedant prie įmonės veiklos rezultatų.
Nuolatinę mokymų ir kvalifikacijos kėlimo sistemą;
Specialias privilegijas SPA SHANTI darbuotojams;

Atlyginimas

450-600 €/mėn. į rankas

Prieš 14 metų Lietuvoje atidarytas pirmasis ir vienintelis ajurevdinių masažų SPA centras “SPA SHANTI”, didina savo komandą ir ieško masažuotojų ajurvedos SPA centrams Vilniuje ir Kaune.
Informacija apie UAB „SPA Shanti“
637 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 509 €
25% uždirba 509-664 €
25% uždirba 664-726 €
25% uždirba nuo 726 €
Vadovas: Eglė Kauneckienė