No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Masažuotoja (-as)

Nuo 28 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Gurmega“

Darbo pobūdis

Netrukus duris atversiančiai boutique stiliaus masažo studijai Vilniuje Paupyje ieškome masažo specialistų. Jei ieškote darbo vietos modernioje ir estetiškoje aplinkoje bei siekiate aukštų kokybės standartų, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos.

Darbo pobūdis:

  • Viso kūno ar jo dalių masažo atlikimas;
  • Įvairių gydomųjų ir spa procedūrų atlikimas;
  • Klientų konsultavimas prieš ir po procedūros;

Reikalavimai darbuotojui:

  • Masažuotojo išsilavinimas, licencija ar specializuoto masažo kursų baigimo pažymėjimas;
  • Masažuotojo darbo patirtis;
  • Kruopštumas;
  • Išskirtinis dėmesys klientui ir geras aptarnavimas;
  • Pozityvumas;
  • Privalumas anglų ar rusų kalbos žinios;

Mes siūlome:

  • Lankstų darbo grafiką (plačiau aptarsime darbo pokalbio metu);
  • Darbą naujai įrengtoje, modernioje ir estetiškoje studijoje;
  • Visas darbui reikalingas aukšto lygio priemones;
  • . Aprangą, naujausią įrangą ( masažo stalai )
  • . Poilsio zoną darbuotojams, užkandžiai, kava, arbata
  • . Prestižiškiausią lokacija
  • Atlyginimą skaičiuojamą pagal atliktų procedūrų skaičių;

Reikalavimai darbuotojui

  • Masažuotojo darbo patirtis ( būtina );

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 28 €/val. neatskaičius mokesčių
Procentas nuo atliktų procedūrų kiekio

UAB „Gurmega“

Puikios darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas.
informacija apie UAB „Gurmega“
950 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.