Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Masažuotojas (-a)

500-700 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Rumanta“

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuotos masažuotojos darbui su kūno masažo aparatais LPG ir B-Flexy bei kitomis kūno grožio procedūromis ir masažais.

Reikalavimai

Noras dirbti bei užsidirbti. Domėjimasis grožio sritimi bei naujovėmis. Bendravimo įgūdžiai.

Patirtis, kad ir nedidelė, būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą pilnai darbo dienai. Aprūpiname visomis darbo priemonėmis. Galimas įdarbinimas arba darbas pagal individualią veiklą ar patentą. Siūkome galimybę užsidirbti daugaiu priklausomai nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas
galutinis darbo užmokestis prikauso nuo darbo rezultatų
CVB client

UAB „Rumanta“

Esame Merci Merci beauty lounge salonas, veikiantis 12m. Darnus ir motyvuotas kolektyvas.
informacija apie UAB „Rumanta“
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.