Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BAU Solutions“

Matininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „BAU Solutions“

Darbo pobūdis

Žemės sklypų kadastriniai matavimai, topografinių ir geodezinių nuotraukų sudarymas.

Reikalavimai

  • turėti aukštąjį arba aukštesnįjį technologijos mokslų studijų srities inžinerijos krypties (žemėtvarka, kraštotvarka) arba bendrosios inžinerijos (aplinkos inžinerija, matavimų inžinerija) krypties arba statybos inžinerijos (vandens inžinerija, geodezija) krypties išsilavinimą;
  • mokėti dirbti GPS imtuvu ir elektroniniu tacheometru;
  • mokėti dirbti GeoMap arba Matininkas programa;
  • turėti darbo patirties geodezijos arba žemės sklypų kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų bylų rengimo, arba pastatų, statinių, inžinerinių tinklų matavimo srityse;
  • turėti vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • visas darbui reikiamas naujausias programines, geodezines bei kitas priemones;
  • jaunatvišką, veržlų bei idėjų kupiną kolektyvą;
  • galimybes tobulėti bei kelti kvalifikaciją;
  • galimybę užsidirbti patrauklų atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „BAU Solutions“
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.