Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo inovacijos"
More about company »

Matininkas - geodezininkas (-ė)

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Personalo valdymo inovacijos"

Darbo pobūdis

Kadastriniai matavimai;
Kadastrinių bylų sudarymas;
Žemėtvarkinių planų derinimo darbai;
Žemės sklypų ribų formavimas;
Topografinių nuotraukų braižymas;
Topografinių planų rengimas;
Kaimo plėtros projektų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (geodezija, žemėtvarka);
Geodezinio darbo patirtis;
Darbas su geodeziniais prietaisais: elektroniniais tacheometrais, GPS;
Darbo su CAD (Autodesk), GIS programine įranga įgūdžiai;
Galiojantis kvalifikacijos pažymėjimas atlikti geodezinius, topografinius, kartografinius darbus;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Mūsų klientė - įmonė, teikianti pastatų ir žemės sklypų geodezinių matavimų paslaugas.

Devintus metus dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.