Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Matininkas“
More about company »

MATININKAS - GEODEZININKAS

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Jonava - UAB „Matininkas“

Darbo pobūdis

Topografiniai planai, žemės sklypų kadastriniai matavimai, inžinerinių tinklų kontrolinės geodezinės nuotraukos, statinių kadastriniai matavimai, nužymėjimai ir kiti geodeziniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Gebėjimas dirbti GeoMap programa

Privalumai:
  • Gebėjimas valdyti bepilotį orlaivį.

Mes jums siūlome

Palankias darbo sąlygas: siūlome įrangą matavimams atlikti, automobilį, kompiuterį su GeoMap ir kitomis reikalingomis programomis ir t.t.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Matininkas“ – įmonė, teikianti paslaugas, susijusias su žeme ir kitu nekilnojamuoju turtu. Jau 26 metus dirbanti įmonė vienija aukštos kvalifikacijos specialistus, ilgametė patirtis leidžia pasiekti aukščiausią kokybę ir supaprastinti kliento dalyvavimą nekilnojamojo turto tvarkymo procese.
Informacija apie UAB „Matininkas“
780 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Žydrūnas Rugienius