Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GEOvandeta"
More about company »

Matininko - geodezininko asistento (-ės)

Vilnius - UAB "GEOvandeta"

Darbo pobūdis

  • Žemės sklypų kadastriniai matavimai;
  • Topografinių nuotraukų rengimas;
  • Požeminių komunikacijų geodezinių (išpildomojų) nuotraukų rengimas;
  • Komandinis darbas;

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas g.b. paskutinio kurso studentas (ė);
  • Geri darbo kompiuteriu, Microsoft Office įgūdžiai;
  • Gebėti dirbti Autocad programine įranga.;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Pastovų darbą - visa arba puse darbo dienos;
  • Lanksčias darbo salygas;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Pagal poreikį darbo automobilį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„GEOvandeta“ įkurta 2010 m. Įmonė specializuojasi žemės sklypų ir statinių kadastrinių matavimų srityje. Darbai vykdomi naudojant aukšto tikslumo matavimo prietaisus ir specializuotą programinę įrangą, kuri nuolat tobulinama ir atnaujinama. Matavimams naudojami elektroniniai tacheometrai ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvai.
Informacija apie UAB "GEOvandeta"
621 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Danielius Ditauskas