Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“
More about company »

Matmenų patikros inspektorius

Klaipėda - UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“

Darbo pobūdis

  • laivų, laivų korpusinių konstrukcijų geometrijos matavimai lazeriniais prietaisais;
  • matavimo ataskaitų ruošimas;
  • faktinių rezultatų analizė.

Reikalavimai

  • techninis išsilavinimas;
  • kruopštumas ir atidumas;
  • komandiškumas;
  • patirtis nebūtina (įmonė gali apmokyti darbo vietoje), tačiau tai būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Komandinį darbą stabilioje ir patikimoje įmonėje;
  • Karjeros perspektyvas Vakarų laivų gamykla įmonių grupėje.
  • Socialines garantijas bei papildomas naudas.

Dėkojame, kad dalyvaujate mūsų konkurse skelbiamai pareigybei užimti.
Jeigu pateksite į kitą atrankos etapą, mes Jus informuosime.
Ačiū Jums, kad skyrėte laiko ir domėjotės mūsų įmone.

UAB Vakarų Baltijos laivų statykla – moderni laivų statykla, siūlanti pilną paslaugų kompleksą pradedant projektavimu ir baigiant laivų statyba „iki rakto“. Kompanija priklauso „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupei, kuri yra didžiausio Estijos koncerno „BLRT Grupp“ dalis. Šiuo metu pagrindinė Vakarų Baltijos laivų statyklos veiklos kryptis – įvairių tipų laivų „iki rakto“ statyba. Kompanija specializuojasi vilkikų, keltų, žvejybinių ir aprūpinimo laivų statyboje, turi visas galimybes įgyvendinti ofšorinius ir atsinaujinančios energetikos projektus.
Informacija apie UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“
2176 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
456
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1372 €
25% uždirba 1372-2035 €
25% uždirba 2035-2606 €
25% uždirba nuo 2606 €
Vadovas: Vitalij Frolov