Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAXIMA LT"
More about company »

MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) VILNIUJE

Vilnius - UAB "MAXIMA LT"

Darbo pobūdis

  • prekybinės veiklos MAXIMA XX prekybos centre organizavimas;
  • parduotuvės personalo atranka, ugdymas ir motyvavimas;
  • klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
  • išorinių bei vidinių kokybės standartų laikymosi kontrolė;
  • parduotuvės ūkinės veiklos kontrolė;
  • parduotuvės finansinių rodiklių analizė.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina prekybos, vadybos, ekonomikos srityse);
  • 4-6 metų patirtis mažmeninėje prekyboje;
  • 2-4 metų vadovaujamo darbo patirtis;
  • puikūs bendravimo bei komandinio darbo įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.