UAB „Gelgotos transportas“

Mažai naudotų automobilių Kauno padalinio pardavimo vadovas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Gelgotos transportas“

Darbo pobūdis

  • Naudotų automobilių aikštelės darbo organizavimas;
  • Naudotų automobilių pardavimas ir aktyvi naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas;
  • Automobilių įvertinimas ir kainodaros formavimas;
  • Rinkos ir konkurentų analizė;
  • Pardavimų veiklos rodiklių duomenų analizė ir ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geri vadovavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Planų įvykdymo terminų užtikrinimas;
  • Mokėjimas spręsti iškylančias problemines situacijas;
  • Gebėjimas apdoroti duomenis, juos analizuoti ir ruošti ataskaitas;
  • Komunikabilumas, analitinis ir loginis mąstymas;
  • Anglų ir/arba rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą dinamiškoje besiplečiančioje įmonėje;
  • 4 darbo ir 3 poilsio dienas savaitėje;
  • Visas darbo priemones;
  • Profesinius mokymus;
  • Draugišką ir profesionalią kolegų komandą;
  • Patrauklų atlygį ir motyvacinius priedus, priklausančius nuo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Plačiau žinoma, kaip - internetinė automobilių aukcionų platforma. Įmonė, rinkoje, kurioje verčiasi užima lyderio pozicijas bei nuolat vykdo plėtrą kitose valstybėse. Kasdien pateikiame per 4000 pasiūlymų įsigyti automobilius iš įvairių Europos sąjungos šalių. Profesionalūs darbuotojai ir patirtis užtikrina aukščiausią mūsų teikiamų paslaugų kokybę.
informacija apie UAB „Gelgotos transportas“
3162 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1852 €
25% uždirba 1852-2395 €
25% uždirba 2395-2735 €
25% uždirba nuo 2735 €