You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kakela“

Mažmeninės prekybos parduotuvių vadybininkas (-ė)

1600-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kakela“

Darbo pobūdis

12 parduotuvių tinklo Kaune, Vilniuje, Kėdainiuose ir Ukmergėje priežiūra
  • Pardavėjų atranka;
  • Pastovi komandos priežiūra;
  • Motyvacinių sistemų peržiūra;
  • Parduotuvės įvaizdžio priežiūra;
  • Klientų poreikių analizė ir pokyčių inicijavimas dirbant su gamybos padaliniu.
  • Aptarnavimo standartų mokymo programos kūrimas ir įgyvendinimas;

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
  • Geri darbo komandoje įgūdžiai, pozityvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos srityje – privalumas);
  • Gebėjimas analizuoti informaciją, savarankiškai priimti sprendimus ir teikti pasiūlymus.

Įmonė siūlo

Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Daugiau informacijos galime suteikti telefonu Kazimieras

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Kakela" atstovauja "Alkava saldumynai" prekinį ženklą.
Konditerijos įmonė, kurios gamybos fabrikas yra Kaune, Šilainiuose. Gaminame tortus, pyragus, keksiukus, sausainius, šakočius, tradicinius skruzdėlynus, šviežias bandeles.
informacija apie UAB „Kakela“
968 €
Vid. atlyginimas bruto
78
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 745 €
25% uždirba 745-791 €
25% uždirba 791-1030 €
25% uždirba nuo 1030 €