UAB Emplonet

MAŽMENINĖS PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė)

1000 €/mėn. Į rankas
Gargždai, Klaipėda, Šilutė - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Parduotuvių tinklo asortimento formavimas ir valdymas;
  • Pardavimų skatinimo akcijų planavimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimo rezultatų ir rinkos tendencijų analizė;
  • Prekių planogramos sudarymas ir ekspozicijos priežiūra;
  • Reguliarus parduotuvių lankymas ir priežiūra;
  • Glaudus bendradarbiavimas su komercijos ir marketingo skyriais siekiant įgyvendinti bendrus tikslus;
  • Bendravimas su parduotuvių klientais ir kitomis susijusiomis įmonėmis (pagal poreikį).

Reikalavimai:

  • Puikus mažmeninės prekybos procesų ir operacijų išmanymas;
  • Patirtis prekybos sektoriuje 2-3 metai;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Puikus Office365 paketo išmanymas ir naudojimas.
  • Stiprūs analitiniai, komunikacijos ir laiko planavimo įgūdžiai.
  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, vadybos srityse).

Įmonė siūlo:

  • Darbą kompanijoje, kuri vertina savo darbuotoją,
  • Galimybė susipažinti su naujomis buities prekių tendencijomis;
  • Lanksčią nuolaidų sistemą įmonės produktams ir paslaugoms;
  • Savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes (mokymai, komandiruotės ir pan.);
  • Premijas už pasiektus rezultatus;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė – įmonė UAB „GERDUVA“ – didmenine, mažmenine ir elektronine prekyba užsiimanti įmonė, rinkoje veikianti jau 29 metus. "Gerduva" mažmenos tinklas jungia 14 parduotuvių visoje Lietuvoje. Įmonės sėkmės paslaptis – patikimi verslo partneriai, nepriekaištingos kokybės produkcija, ilgi garantiniai laikotarpiai, išskirtinis dėmesys klientams, darbas su individualiais užsakymais, platus asortimentas. Šiuo metu įmonė prie savo komandos kviečia prisijungti Mažmeninės prekybos vadybininką !