Gi Group Lithuania

MAŽMENINĖS PREKYBOS VADYBININKAS (-Ė)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Mėgstate planuoti, o darbų organizavimas - jūsų varikliukas? Kaip tik tokio žmogaus ir ieškome! Siūlome darbą parduotuvės skyriaus vedėjui darbui viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje! Čia prireiks jūsų judrumo, nes darbas ne tik įdomus, bet ir dinamiškas, tad monotonijos tikrai nejausite!

DARBO POBŪDIS

  • Organizuosite parduotuvės skyrių darbus;
  • Užsakinėsite prekes, rūpinsitės jų likučiu, kokybe bei priėmimu;
  • Rūpinsitės, kad klientų aptarnavimas atitiktų aukščiausius standartus;
  • Tikrinsite prekių galiojimą, užtikrinsite, kad parduotuvės lentynose būtų netrūktų prekių asortimento.

DARBO GRAFIKAS

Šešiadienis darbo grafikas, šeštadieniai trumpesni, kas antras laisvas savaitgalis.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad gebate dirbti kompiuteriu ir sistemomis. Prireiks jūsų sugebėjimų organizuoti, planuoti, dirbti komandoje. 1-2 m. panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas.

  • Suteiksime visas galimybes tobulėti profesinėje srityje (realios galimybės kilti karjeros laiptais);
  • Pasirūpiname papildomu sveikatos draudimu (odontologija, privatūs tyrimai, reabilitacinis gydymas, optika ir kt.);
  • Papildomi priedai, priklausantys nuo mėnesinės parduotuvės apyvartos;
  • Pasirūpiname, kad būtumėte sotūs darbo metu, tad suteikiame nemokamą maitinimą (karštas patiekalas, gėrimai, vaisiai, desertai);
  • Išduodame lojalumo kortelę, suteikiame nuolaidas apsipirkti parduotuvėje tiek jums, tiek jūsų šeimos nariams.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.