Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Beljana“

MECHANIKAS - AUTOŠALTKALVIS

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Beljana“

Darbo pobūdis

Sunkiasvorių krovininių sunkvežimių / puspriekabių techninė priežiūra ir remontas;
važiuoklės, stabdžių sistemos, oro sistemų remontas;
Sankabų keitimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sunkvežimių, jo įrenginių ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas;
Privalumas - darbo patirtis;
Motyvacija domėtis ir gilintis į technikos naujoves.

Mes jums siūlome

UAB “Beljana" Kaune didina kolektyvą ir ieško autošaltkalvių-autoremontininkų krovininiam transportui.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB ,,Beljana“ – logistikos įmonė, įkurta 2001 metais. Tai kompanija, įsitvirtinusi Europos Sąjungos automobilių pervežimų rinkoje ir iki šiol daranti pažangą šioje srityje.

UAB "Beljana" valdo daugiau nei 100 transporto priemonių, pagamintų 2015 – 2021 metais, ir kiekvienais metais autoparkas yra atnaujinamas.
informacija apie UAB „Beljana“
1264 €
Vid. atlyginimas bruto
192
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1069 €
25% uždirba 1069-1084 €
25% uždirba 1084-1113 €
25% uždirba nuo 1113 €