Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Technikos uostas“

Mechanikas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Technikos uostas“

Darbo pobūdis

Atstovaujamos technikos (pagrinde Bobcat) techninis aptarnavimas, diagnostika, remontas
Tiesioginis bendravimas su klientais, jų konsultavimas technikos eksploatavimo, priežiūros klausimais
Mobilus technikos aptarnavimas Kauno regione

Reikalavimai

Teorinės ir praktinės žinios apie statybinę ir žemės ūkio techniką
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas (skaityti ir suprasti)
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Domėjimasis technikos naujovėmis
Gebėjimas bendrauti ir dirbti komandoje
Sugebėjimas skaityti hidraulines bei elektrines schemas
Darbo patirtis su hidraulinėmis sistemomis (privalumas)

Mes jums siūlome

Įdomų darbą sėkmingai veikiančioje bendrovėje
Profesinio tobulėjimo galimybes Bobcat mokymo centre
Puikias sąlygas užsidirbti, plius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
Galimybę realizuoti savo idėjas ir tobulėti

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB „Technikos uostas“ veiklą pradėjo 2009 m. Esame garsiausių pasaulyje statybinės bei žemės ūkio technikos gamintojų Bobcat, Soosan, Brielmaier, MenziMuck kompanijų partneris.
informacija apie UAB „Technikos uostas“
2089 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1866 €
25% uždirba 1866-2031 €
25% uždirba 2031-2358 €
25% uždirba nuo 2358 €