Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tilsta“

Mechanikas

1300-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Tilsta“

Darbo pobūdis

statybos objektų Klaipėdoje
statybinės įrangos priežiūros, remonto darbų organizavimas.

Reikalavimai

Inžinerinis universitetinis ar neuversitetinis išsilavinimas
Patirtis mechanikos ir elektromechanikos, technikos aptarnavimo, remonto procesų organizavime ir vykdyme.
Kompiuterinis raštingumas – Microsoft Excel, Word
Techninės literatūros, techninių brėžinių skaitymas, sugebėjimas naudotis informacijos paieškos sistemomis
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Asmenines sąvybės:
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
Geri bendravimo ir planavimo įgūdžiai
Iniciatyvumas, operatyvus užduočių sprendimas, greita orientacija, patikimumas, sąžiningumas, atsakingumas

Mes jums siūlome

Siūlome dinamišką darbą profesionaliame kolektyve, gerą atlygį, papildomai skiriamus priedus prie bazinio atlyginimo, galimybę tobulėti

Atlyginimas

1300-1400 €/mėn. į rankas

Tiltų, susisiekimo komunikacijų statinių, inžinerinių tinklų, hidrotechninių statinių statyba.
informacija apie UAB „Tilsta“
2347 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
216
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1888 €
25% uždirba 1888-2113 €
25% uždirba 2113-2544 €
25% uždirba nuo 2544 €