Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Mechanikas

Panevėžys - Panevėžio rajono žemės ūkio bendrovė „Atžalynas“

Darbo pobūdis

Sklandus pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, užduočių paskirstymas, koordinavimas, atliktų darbų kokybės vertinimas
Infrastruktūros priežiūros darbų planavimas;
Technikos teisingo eksploatavimo užtikrinimas (įrangos gedimų prevencija ir gedimų šalinimo darbų organizavimas);
Veiklos rezultatų analizavimas ir pasiūlymų teikimas dėl procesų tobulinimo.

Reikalavimai

Sėkminga panašaus darbo patirtis;
Techninis išsilavinimas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Mandagus bendravimas, sąžiningumas, pareigingumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Vertingą patirtį augančioje ir dinamiškoje kompanijoje;
Stabilų atlyginimą;
Savo kompetencijų ugdymo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
CVB client

Panevėžio rajono žemės ūkio bendrovė „Atžalynas“

Žemės ūkio bendrovė "Atžalynas" užsiima pienininkyste ir augalininkyste, ūkyje dirba 40 darbuotojų.
Informacija apie Panevėžio rajono žemės ūkio bendrovė „Atžalynas“
702 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 425 €
25% uždirba 425-583 €
25% uždirba 583-793 €
25% uždirba nuo 793 €
Vadovas: Mindaugas Eidukaitis