Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Idavang"
More about company »

Mechanikas

Kaunas - UAB "Idavang"

Darbo pobūdis

Mechaninių įrengimų ir įrenginių priežiūra bei remontas, aplinkos priežiūra, kiti smulkūs pagalbiniai darbai. Darbas visuose įmonės padaliniuose.

Reikalavimai

  • Technikos išmanymas;
  • „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Kvalifikaciniai pažymėjimai (traktorininko, krautuvo vairuotojo, suvirintojo ir kt.) būtų privalumas;
  • Sąžiningumas, atsakingumas;
  • Negalima auginti kiaulių nuosavame ūkyje ar lankytis vietose, kur auginamos kiaulės.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
Nemokamą maitinimą;
Visas darbo priemones.

Mes esame didžiausia ir moderniausia kiaulių auginimo įmonė Baltijos šalyse, sėkmingai dirbanti Lietuvoje nuo 1999 metų. Bendrovėje suburta per 350 aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, valdome 12 kiaulininkystės kompleksų, kuriuose užauginame 350.000 kiaulių per metus ir Lietuvos rinkai pateikiame daugiau kaip 40.000 tonų šviežios kiaulienos.
Socialinė atsakomybė, aplinkosauga, pagarba partneriams ir įmonės darbuotojams bei aukšta auginamos produkcijos kokybė – tai pamatinės vertybės, lemiančios kiekvieną kompanijos sprendimą.

Jei Jums artimos mūsų vertybės, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo!
Įmonėje vid. atlyginimas 931€
15% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)