Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

mechanikas-šaltkalvis

Nuo 1100 Eur
Klaipėda - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

Technikos priežiūra ir remontas:
Uosto kranai, frontaliniai krautuvai, autokrautuvai, hidromanipuliatoriai, birių krovinių transporteriai ir kiti krovos įrengimai;
Darbų planavimas, organizavimas ir efektyvus įgyvendinimas;
Medžiagų ir detalių užsakymas iš tiekėjų;
Tiekėjų paieška;

Reikalavimai

3 metų patirtis uosto technikos priežiūros ir aptarnavimo srityje;
Gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
Puikios kompiuterinės žinios;
B kat. vairuotojo pažymėjimas;
Papildomi sertifikatai iš mechanikos srities-privalumai

Atlyginimas

Nuo 1100 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo paieškos ir atrankos, bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu