Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ADAMPOLIS GROUP

MECHANIKAS (Statybinė ir žemės ūkio technika)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis:

  • Statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos gedimų radimas ir remontas (frontaliniai krautuvai, ratiniai bei vikšriniai ekskavatoriai, buldozeriai ir t.t.);
  • Spec. technikos diagnostika bei remontas, garantinis aptarnavimas.

Darbo laikas: I-V 8-17 val., savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai:

  • Patirtis statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos remonte (nuo 1 metų);
  • Techninis profesinis išsilavinimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes siūlome:

  • Patirtį augančioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Gerą atmosferą darbe ir profesionalų kolektyvą;
  • Puikias darbo sąlygas, visas, kokybiškam darbui reikalingas priemones, darbo rūbus;
  • NA draudimą ir kitas Adampolis group darbuotojams skirtas papildomas naudas.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ADAMPOLIS GROUP personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
+ motyvacinė DU sistema

UAB „VL Rental“ (ADAMPOLIS RENTAL) yra ADAMPOLIS įmonių grupės narė, teikianti statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos nuomos, jos pardavimo bei serviso, taip pat sunkiojo ir komercinio transporto nuomos paslaugas.
Teikiame ir krovimo, kėlimo, kasimo, transportavimo bei komunalines paslaugas.

Esame vienintelis oficialus DIECI ir WACKER NEUSON atstovas Lietuvoje.
informacija apie ADAMPOLIS GROUP
2514 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1752 €
25% uždirba 1752-2433 €
25% uždirba 2433-3010 €
25% uždirba nuo 3010 €