Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PABRADĖS KOMUNALINIS ŪKIS“

Mechanikas

Nuo 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Švenčionys - UAB „PABRADĖS KOMUNALINIS ŪKIS“

Darbo pobūdis

Transporto technikos (sunkvežimių) derinimas, tikrinimas, priežiūra ir remontas. Gedimų nustatymas ir šalinimas.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas arba įgyta techninį kvalifikacija. Sunkvežimių ir traktorių konstrukcijos išmanymas. Gebėjimas atlikti diagnostiką ir transporto technikos remonto darbus (ypač hidraulikos ir elektros sistemos). Panašaus darbo patirtis privalumas. B, C, vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas. Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „PABRADĖS KOMUNALINIS ŪKIS“ per 25 veiklos metus tapo pažangiai valdoma bendrove, užsiimančia geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymu, atliekų tvarkymu, miesto priežiūra, daugiabučių namų administravimu.
informacija apie UAB „PABRADĖS KOMUNALINIS ŪKIS“
1032 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 761 €
25% uždirba 761-900 €
25% uždirba 900-1142 €
25% uždirba nuo 1142 €