Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Mechanikas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Vadovaujantis instrukcijomis aptarnauti ir prižiūrėti betono gamybos mazgo įrenginius;
  • Užtikrinant saugų įrenginių darbą bei stabilią kokybiškos produkcijos gamybą;
  • Atlikti planinius, neplaninius ir projektinius darbus pagal paskyras;
  • Vykdyti įrenginių montavimo/demontavimo ir derinimo darbus.

Reikalavimai

  • turėti ne mažiau nei aukštesnįjį techninį išsilavinimą;
  • geros lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu, anglų kalba privalumas;
  • kompiuterinis raštingumas ( MS Office);
  • išmanyti pneumatikos, hidraulikos pagrindinius principus, išmanyti mechaninių mazgų surinkimo principus;
  • B kategorijos vairuotojo teisės;
  • turėti gerus organizacinius sugebėjimus, komunikabilumą, atsakingumą, gebėjimas dirbti tiek komandoje tiek savarankiškai;
  • gebėti savalaikiai kvalifikuotai atlikti ir kontroliuoti prevencinės priežiūros darbus.

Mes jums siūlome

  • dinamišką darbą, profesinius mokymus;
  • geras darbo sąlygas, konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas.

Informacija telefonu: .

UAB "HC Betonas"

UAB "HC Betonas" yra pasauliniam koncernui priklausanti įmonė. „Heidelbergcement” įmonių grupė yra viena iš trijų didžiausių pasaulyje cemento, prekinio betono ir inertinių medžiagų gamintojų. Ji vykdo veiklą daugiau nei 40 šalių, bei valdo 2500 įvairių gamyklų bei terminalų.
Įmonėje vid. atlyginimas 1184€
46% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)