Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „PakMarkas“

Mechanikas

Vilnius - UAB „PakMarkas“

Darbo pobūdis

Pakavimo, transportavimo ir ženklinimo įrenginių surinkimas, remontas ir restauravimas
Įrenginių paruošimas transportavimui
Pagal pateiktas įrenginių linijų išdėstymo schemas, įrenginių montavimas klientų patalpose

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas
Darbo patirtis mechanikos, šaltkalvio-remontininko ar metalo apdirbimo srityse
Puiki lietuvių kalba (privalumas - techninės anglų k. ir rusų k. žinios)
„B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Galimybė vykti į tarnybines komandiruotes
Organizuotumas, savarankiškumas, atsakingumas

Įmonė siūlo

Nuolatinį, socialinėmis garantijomis grindžiamą darbą
Aktyvų ir mobilų darbo pobūdį
Galimybę mokytis ir tobulėti
Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve
Darbo vietą - Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus r.

UAB „PakMarkas“ – viena didžiausių ir moderniausių pakavimo bei ženklinimo sprendimų kompanija Baltijos šalyse.
Pagrindinės veiklos sritys: lipnių etikečių, pakuočių spauda; pakavimo ir ženklinimo įrenginių prekyba, pakavimo medžiagų prekyba, pavarų ir automatizacijos elementų prekyba.()
informacija apie UAB „PakMarkas“
2597 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
200
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1892 €
25% uždirba 1892-2273 €
25% uždirba 2273-3187 €
25% uždirba nuo 3187 €