Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kurt Koenig statybinės mašinos“

Mechanikas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kurt Koenig statybinės mašinos“

Darbo pobūdis

Elektrinių įrankių, įrangos su vidaus degimo varikliais, hidraulikos remontas bei įrangos priežiūra. Įrankiai naudojami statybos sektoriuje.

Reikalavimai darbuotojui

Technikos supratimas ir praktinis technikos suvokimas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija). Privalumas C kategorija;
Kompiuterinio raštingumas. Mokėti Microsof office paketą, turėti darbo patirties su buhalterine programa.
Privalumas mokėti anglų ar vokiečių kalbą.

Įmonė siūlo

tapti veiklios, ambicingos komandos nariu;
įdomų ir atsakingą darbą augančioje kompanijoje;
galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas;
visas darbui reikalingas priemones;
stabilų atlygį bei nuo rezulatatų priklausančius priedus;
apmokymus užsienyje;

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Kurt Koenig statybinės mašinos“ – užsiima statybinės technikos ir įrankių nuoma, pardavimu ir servisu.
informacija apie UAB „Kurt Koenig statybinės mašinos“
3234 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.