Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sadomaksa“

Mechanikas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sadomaksa“

Darbo pobūdis

Mechanikas atsakingas už automobilinės šaldymo įrangos montavimą, paleidimą ir derinimą, techninį aptarnavimą, garantinį ir pogarantinį remontą.

Reikalavimai

  • Žinios techninėje srityje;
  • Noras mokytis, tobulėti, nestovėti vietoje.
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Savarankišką, atsakingą darbą oficialiame servise;
  • Puikias darbo sąlygas;
  • Pastovią darbo dieną nuo I - V, nuo 8:00 iki 17:00 val.;
  • Galimybę tobulėti ir mokytis profesinėje srityje;
  • Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Yra galimybė ir daugiau. Atlyginimas mokamas pagal aiškius ir skaidrius įkainius.

UAB SADOMAKSA yra tarptautinės kompanijos „Carrier Transicold Europe“ oficialus atstovas Lietuvoje. Prekiauja automobiline šaldymo įranga, atlieka jos techninį aptarnavimą bei remontą. Yra 3 oficialūs servisai: Kaune, Klaipėdoje ir naujai atidarytas Vilniuje.
informacija apie UAB „Sadomaksa“
2056 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1591 €
25% uždirba 1591-1954 €
25% uždirba 1954-2290 €
25% uždirba nuo 2290 €