MECHANIKOS INŽINIERIUS (-Ė)

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Komfovent“

Darbo pobūdis:

  • Standartinių ir/arba nestandartinių vėdinimo įrenginių ir jų priedų konstravimas AutoCAD/Solidworks programomis;
  • Nestandartinio išpildymo vėdinimo įrenginių konstrukcinių pasiūlymų teikimas;
  • Lydinčios gamybinės dokumentacijos ruošimas (brėžinių, principinių schemų, aiškinamųjų dokumentų, kurių pagrindu gamyba galėtų pagaminti būtent tai, ką sukursite);
  • Nestandartinių gaminių realizavimo eigos optimizavimas išnaudojant AutoCAD/SolidWorks galimybes.

Reikalavimai:

  • Inžinerinis išsilavinimas mechanikos inžinerijos ar atitinkamoje srityje;
  • Mechanikos pagrindų išmanymas;
  • Patirtis ar įgūdžiai dirbant AutoCAD ir SolidWorks programomis;
  • Anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
  • Kritinis mąstymas, gebėjimas argumentuotai pagrįsti savo idėjas;
  • Domėjimasis technologinėmis naujovėmis mechanikos, ŠVOK ar kt. srityse;
  • Atsakingumas, kruopštumas, dėmesingumas ir kūrybingumas;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.

Patirtis ir žinios lakštinio plieno konstravime ar plastikinių konstrukcijų konstravime būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • Ilgalaikio darbo perspektyvą nuolat augančioje ir daugiau nei 26 metus stabiliai sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes: kasmet daugiau nei 100 įmonės darbuotojų keičia karjeros lygį;
  • Lankstumą pasirenkant darbo pradžios laiką (nuo 7.00 iki 9.00 val.);
  • Galimybę pietauti subsidijuojamoje bendrovės kavinėje už ypatingai patrauklias kainas;
  • Saugią ir palaikančią darbo aplinką;
  • Galimybę naudotis laisvalaikio ir sporto zonos įranga ir salėmis;
  • Galimybę pasirinkti darbo dienos pradžios laiką laikotarpyje nuo 07:00 iki 09:00.

Darbo vieta: Lentvario g. 146, Vilnius, todėl Jūsų patogumui siūlome:
  • Nemokamą darbuotojų transportavimą į / iš darbo nustatytais maršrutais Vilniaus mieste ir iš už Vilniaus miesto ribų;
  • Erdvias ir saugias automobilių parkavimo aikšteles tiems, kurie naudojasi individualiu transportu;
  • Patogų susisiekimą Vilniaus viešuoju transportu – visiškai šalia įrengta autobusų stotelė.

Informuojame, kad Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Komfovent“ privatumo politika, su kuria galite susipažinti interneto svetainėje.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo darbuotojo kompetencijos lygio, darbuotojo darbinės veiklos rezultatų ir turi perspektyvą didėti.

UAB „Komfovent“

UAB KOMFOVENT – viena didžiausių vėdinimo sistemų ir įrangos gamintojų Baltijos šalyse. Tai stabili ir sparčiai auganti kompanija, turinti gamybos ir prekybos padalinius septyniose šalyse, o gaminamą produkciją eksportuojanti į daugiau nei 30 šalių.
Profesionalumas, atsakomybė, lyderystė – vertybės, kuriomis grindžiama kasdienė įmonės veikla. Dėmesys kolegoms ir gebėjimas džiaugtis jų pasiekimais, palankus mikroklimatas ir bendri siekiai sukuria draugišką ir kūrybingą darbo aplinką.
See all ads of this company (12)
informacija apie UAB „Komfovent“
2507 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
606
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2015 €
25% uždirba 2015-2243 €
25% uždirba 2243-2700 €
25% uždirba nuo 2700 €