Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

Mechanikos inžinierius

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Pramoninių įrenginių techninė priežiūra;
  • Įrenginių diagnostika, servisas;
  • Apmokymai gali būti organizuojami tiek šalyje, tiek už jos ribų.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei vienerių metų panašaus darbo patirtis;
  • Darbo patirtis energetikos, mechanikos srityse, taip pat su siurbliais, ventiliatoriais, kompresoriais, reduktoriais - privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas (mechanika, mechatronika, mechanikos inžinerija);
  • Rusų kalba - būtina, anglų - privalumas;
  • Technikos ir jos veikimo principų praktinis bei teorinis supratimas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Darbo užmokestį atitinkantį kvalifikaciją;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje;
  • Karjeros galimybes.

Daugiau informacijos tel.:

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu