Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Orion Global pet“

Mechanikos technikas

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Orion Global pet“

Darbo pobūdis

  • Bendra gamyklos ir įrenginių, mechanizmų derinimas, priežiūra ir remontas (siurbliai, kompresoriai, rotacinė įranga, plokšteliniai šilumokaičiai, sklendės, orapūtės);
  • Visų gamyklos, įrengimų ir cechų įrankių saugus naudojimas ir priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis, profesinis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas
  • Pageidautina darbo patirtis su gamybiniais įrengimais (iki 3 metų)
  • Mokėjimas skaityti brėžinius
  • Darbas su įrenginių kompiuterinėmis programomis
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Elektrinių paspirtukų pakrovimo vietos Viešasis transportas (kursuoja miesto autobusai)
Neterminuotą darbo sutartį;
Profesinius mokymus;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Darbą pamainomis po 11 val., slenkančiu grafiku ;
Kvalifikacijos kategorijų kėlimo sistemą, įtakojančią atlyginimą;
Motyvacinę sistemą teikiant gerinimo, taupymo pasiūlymus;
Nelaimingų atsitikimų draudimą;
Sveikatos draudimą po išbandymo laikotarpio;
Papildomas naudas pagal galiojančią kolektyvinę sutartį.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas

Esame UAB „ORION GLOBAL PET“ – plastiko granulių gamykla, įsikūrusi Klaipėdos Laisvojoje Ekonominėje Zonoje (LEZ), bei priklausanti tarptautinei įmonių grupei „Indorama Ventures Limited“ (IVL).
IVL grupė yra polietilentereftalato (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra Azijoje, Europoje ir JAV.
UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė, investavo 86 mln. EUR į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ ir per metus pagaminanti apie 255 tūkst. tonų plastiko granulių, naudojant naujas technologijas. Gamykloje dirba 125 įvairių sričių darbuotojų.
informacija apie UAB „Orion Global pet“
3463 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2549 €
25% uždirba 2549-2810 €
25% uždirba 2810-3381 €
25% uždirba nuo 3381 €