UAB „ŠVYTĖJIMAS“

Mechaninio apdirbimo baro dirbantis meistras

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ŠVYTĖJIMAS“

Darbo pobūdis

Staklių derinimas ir priežiūra;
Programų koregavimas pagal instrumentus;
Užduočių darbininkams rengimas;
Atliekamų užduočių kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Geras brėžinių skaitymas būtinas;
Staklių suderinimas (CNC frezavimas ir tekinimas) ir programų redagavimo supratimas;
Instrumento režimų parinkimo (pagal metalą) supratimas;
Būtina vadovaujamo darbo patirtis;
Reiklumas darbuotojams ir užsibrėžtų tikslų atlikimas laiku.

Siūlome darbą augančios įmonės kolektyve, galimybes kilti karjeros laiptais, kvalifikacijos tobulinimą pameistrystės būdu. Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimų kompetencijų ir prisiimamų atsakomybių.

UAB "Švytėjimas" buvo įkurta 1995 m. Savo veiklą įmonė pradėjo Nemenčinėje nuo kelio ženklų gamybos. Šiuo metu bendrovė vykdo metalo gaminių projektavimo ir gamybos darbus, eismo saugumo priemonių įrengimo bei kelio ženklų gamybos darbus.
informacija apie UAB „ŠVYTĖJIMAS“
2406 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1666 €
25% uždirba 1666-2187 €
25% uždirba 2187-2687 €
25% uždirba nuo 2687 €