Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "15min"
More about company »

Media analitikas (-ė)

Vilnius - UAB "15min"

Darbo pobūdis

Jeigu myli skaičius, gebėtum profesionaliai atlikti media rinkos bei vidinių įmonės procesų analizę, pateikti įžvalgas ir ruošti išsamias ataskaitas, laukiame tavęs 15min.

Pagrindinės atsakomybės:
  • rinkti vidinius bei išorinius (internetinės žiniasklaidos, socialinių tinklų, vartotojų tyrimų ir kt.) duomenis;
  • analizuoti vidinius ir išorinius duomenis, teikti įžvalgas bei argumentuotus pasiūlymus, padedančius kelti portalo veiklos rodiklius ir tobulinti verslo procesus;
  • sisteminti informaciją, automatizuoti ir nuolat atnaujinti vidiniams vartotojams suprantama forma;
  • teikti nustatytais terminais ir apimtimi reikalingas ataskaitas, ruošti prezentacijas apie portalo veiklos rodiklius, situaciją rinkoje;
  • domėtis skaitmenine media rinka Lietuvoje ir užsienyje bei atlikti periodiškas prognozes.

Reikalavimai kandidatams

  • aukštasis išsilavinimas (pageidautina tiksliųjų mokslų srityje);
  • mažiausiai 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • analitinis mąstymas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai Microsoft Office aplinkoje, ypač su Excel ir PowerPoint programomis;
  • puikus Google Analytics išmanymas;
  • anglų kalba.

Analitinio darbo patirtis internetinėje media kompanijoje arba reklamos agentūroje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • draugišką atmosferą komandoje;
  • erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • skanią kavą ir vaisius rytais;
  • stalo futbolo ir X-box pertraukėles.

Atsiprašome, susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "15min"

UAB "15min"

Portale 15min.lt - karščiausios žinios ir naujienos iš Lietuvos miestų ir regionų, specialūs tyrimai ir komentarai, verslo, sporto, pramogų naujienos ir apžvalgos, užsienio aktualijos ir ekspertų vertinimai. Skaitykite mus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.
Prisijunkite prie mūsų!
Įmonėje vid. atlyginimas 1505€
85% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)